Anasayfa » Hamur Açma Makineleri

Otomatik Yufka Açma Makinası

11 Yorum
7577 Okunma
<< >>
Resim yükleniyor. lütfen bekleyiniz.
Diğer resimleri görmek için küçük resimlerin üzerine tıklayınız
Ürünün Adı
Otomatik Yufka Açma Makinası
Ürün Model No
model-1198
Termin Süresi
2 Gün
KDV Dahil Fiyatı
5596 TL
Ürünün Fiyatı
4742 TL
KDV Tutarı
854 TL
Yukarıdaki fiyatın kdv oranı %18 hesaplanmıştır.
  Otomatik Yufka Açma Makinası ürünle ilgili açıklama

  • Ürün Net Ağırlığı 70 kg
  • Ürün Motor Gücü 0.75 kw
  • Ürün Elektrik Girişi 220 volt
  • Ebatları 80x 50 x30


  Yufka, erişte, lahmacun, pizza ve diğer hamur açma uygulamalarında kullanılmasına uygun olarak yapılmıştır. Merdane aralığı ayar sistemi ile açılacak hamur kalınlığı ve çapı kolaylıkla istenen ölçüde elde edilebilir. Hızlı ve kolay kullanım özelliği sayesinde min. 5 max. 7 saniyede hamur açma işlemi yapılablir.
  2 yıl garantilidir
  Kullanım Tavsiyeleri: Açım işlemi için hazırlanmış "beze" giriş merdanesi olan yan merdane geçirilir. Orta yolluk sacında çıkan hamur çıkış (ALT) merdane gurubuna paralel olarak geçirilir.
  baklava hamur açma makinası olarakta bilinir. Lavaş Açma Makinası
  Genel Özellikleri Dayanıklı paslanmaz gövde ve gıda normlarına uygun diğer makina elemanları Kalifiye eleman gerektirmeyen kullanım, bakım ve temizlik kolaylığı 2 ocağa rahatlıkla yedek yufka verebilme özelliği Hamur girişinin yanda olması sebebiyle çalışma kolaylığı Gürültü yaratmayan sessiz ve titreşimsiz çalışma özelliği Hızlı pratik ve verimli çalışma dizaynı ile kısa sürede işi bitirme özelliği Boyutları itibari ile set üstü çalışabilme özelliği Düşük enerji sarfiyatı Servis ve bakım garantisi