Firmamız, 2006 senesinde sanayi mutfak  Sektöründe, kaliteli ve güveni ile faaliyetine başlamıştır.

Genç bir firma olmamıza rağmen titiz ve gayretli çalışmalarımızla bizi www.standyapım.com olarak sektöründe gerekse Türkiye nin bir çok noktasında adını duyurmuştur. Gayemiz bu başarıyı devam ettirmek ve hızla büyümektir

Kullanışlı, güvenli ve Müşteri Portföyü geniş  işletmeler çalışmakta İhtiyaçlarına uygun olan ürünleri zamanda ürünlerimizle Bu ayrıntının farkında olduğumuz için de kadromuzu ;Mimar, eğitimli ve bu işi gerçekten bilen deneyimli takım arkadaşlarından oluşuyoruz

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Endüstriyel Mutfak ve Ekipmanları için; gerek ürün bazında gerekse proje bazında  Profesyonel ekibimiz çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bu gün bu durumdaysak bunu kalite ve müşteri odaklı takım arkadaşlarımıza borçluyuz.

Vizyonumuz

Otel, Motel , Tatil köyü , Restourant her türlü  Dinlence ve Eğlence merkezleri , hastane, restaurant, lokanta, okul, fast food, kafeterya ve catering işletmelerine Turizm Lojistik alanlarında yetkin personel ile etkin hizmet sunan, öncü kuruluş olmak.

Bizim için müşteri kaçırılmaması gereken bir fırsat değil, kaybedilmemesi gereken bir dosttur.

Kalite Politikamız

Hizmette kaliteyi kültürel bir değer olarak kabul ederek hizmetlerimizin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak, bilim ve teknolojideki gelişmeleri hizmetlerimize uygulayarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek Kuruluşumuzu sizlerle birlikte geleceğe taşımak.

Alanında Bir İlk

Uzun çalışmalar sonucu hazırladığımız ve kısa zamanda kendi alanında öncü konumuna gelen www.sanayitipi.com web sitemizde, kategorilerine göre sınıflandırdığımız  binlerce ürünü Kolay , Hızlı ve Rahat bir şekilde  inceleme imkanı bulabilirsiniz.