Anasayfa » Portakal Sıkma Makineleri

Kollu Manuel Narenciye Sıkacağı Portakal Sıkma Makinesi

2 Yorum
8217 Okunma
>>
Resim yükleniyor. lütfen bekleyiniz.
Ürünün Adı
Kollu Manuel Narenciye Sıkacağı Portakal Sıkma Makinesi
Ürün Model No
model-629
Termin Süresi
1 iş günü
KDV Dahil Fiyatı
2442 TL
Ürünün Fiyatı
2035 TL
KDV Tutarı
407 TL
Yukarıdaki fiyatın kdv oranı %20 hesaplanmıştır. Yukarıdaki ürünlere nakliye bedeli dahil edilmemiştir. Nakliye ücreti alıcıya aittir
  Kollu Manuel Narenciye Sıkacağı Portakal Sıkma Makinesi ürünle ilgili açıklama Kullanım Alanı Nar,portakal,greyfurt,mandalina ve limon gibi narenciye meyvelerinin sıkılmasında kullanılır.

  Geniş iç hacim: Sıkma haznesinin genişletilmiş iç yapısıyla yakaladığı güç sayesinde kolay ve seri sıkma imkanı sağlar.

  Süzgeç: Geliştirilmiş dizaynıyla az posa geçirir. Meyvelerin süngerimsi yapısı, sıkılan meyve suyunun süzgeçten geri emilmesine müsaittir. Bunu önleyici kademeli ve açılı delik sistemi sayesinde yüksek sıkma performansı elde edilir.

  Süzgeç; alüminyum, polietilen ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı malzemeden imal edilmiştir. Alüminyum süzgeç standart makinede bulunmaktadır.
  Paslanmaz çelik süzgeç ve polietilen süzgeç isteğe bağlıdır.
  Elle portakal Sıkma makinası olarak adlandırılır.

  Geniş hacimli Tas: Meyve presinin en büyük avantajlarından biri, ergonomik yapılı paslanmaz tas sayesinde büyüklüğü mevsimine göre değişen meyvelere tam uyum sağlamasıdır.
  Tasın geniş hacimli olması ve üst baskı ile süzgeç arasındaki standart mesafe ile rahat ve verimli bir çalışma imkanı sağlanır.

  Özel dizayn edilmiş üst baskı: Sıkılması tavsiye edilen tüm meyvelere uyum sağlayan yapısıyla her sıkışta muadillerine göre % 30 kazanç sağlar.
  Bardaklık: Bardaklığa konacak bir bardak sayesinde sıkım aralarında meyve suyunun dışarı akması önlenmiş olur.

  Not: Bardaklık profesyonel tip meyve presi içindir.

  Plastik ayaklar: Kaymayı önleyici plastik ayaklar sayesinde zemine tam oturum sağlanarak kolay bir sıkım pozisyonu sağlanmış olur.
  2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com