Anasayfa » Piliç Çevirme Makinesi » Kömürde Piliç Makinaları

Kömürde Tavuk Çevirme Makinesi

15 Yorum
12588 Okunma
>>
Resim yükleniyor. lütfen bekleyiniz.
Ürünün Adı
Kömürde Tavuk Çevirme Makinesi
Ürün Model No
model-512
Termin Süresi
10 iş günü
KDV Dahil Fiyatı
133293 TL
Ürünün Fiyatı
111077 TL
KDV Tutarı
22216 TL
Yukarıdaki fiyatın kdv oranı %20 hesaplanmıştır. Yukarıdaki ürünlere nakliye bedeli dahil edilmemiştir. Nakliye ücreti alıcıya aittir
  • özellik: 4 +4 şiş (20+20 piliç kapasiteli)
Kömürde Tavuk Çevirme Makinesi ürünle ilgili açıklama KÖMÜRLÜ PİLİÇ ÇEVİRME MAKİNASI (Yatık Kömürlü Piliç Çevirme Makinası )

Kömürlü Piliç Çevirme Makinası, bu piliç çevirme makinası mangal kömürüyle pişirme yapar Kömürle pişirme yaptığından kızarttığı piliçlerin tadı emsalsizdir.

KÖMÜRLÜ PİLİÇ ÇEVİRME MAKİNASI :
  • Kömürle tavuk pişiren yatık piliç çevirme dolabı , kömürlü yatık piliç çevirme dolabı , yatık piliç çevirme makinası kömürlü piliç çevirme mangalı olarak adlandırılan bu Kızarmış piliç çevirme makinası, kızarmış piliç satışı yapmanızı sağlar.
  • Kömürlü piliç çevirme makinası lezzetli piliç çevirme yapar.
  • Kömürlü piliç çevirme makinası Odun ateşinde piliç makinası, kömür ateşinde piliç makinası, yatık piliç makinesi olarak da bilinen közde piliç makinaları, istenilen her boyutta üretilmektedir. 6, 8, 10, 12, 14 ve daha fazla şişli tercih edilebilir.
  • Piyasadaki benzerlerinin aksine dumansız piliç çevirme yapmak için özel olarak tasarlanmıştır. Genellikle kömür ve odun ile pişirme yapılmasına rağmen talep halinde lavtaşlı gazlı modellerimiz de mevcuttur.
  • Közde piliç makinası, davlumbazlı veya davlumbazsız olarak üretilmektedir.
Etiket - tavuk çevirme makinası | piliç kızartma makineleri
2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com