Anasayfa » Seyyar Araba » Kokareç Arabası

Seyyar Kokoreç Arabası

20 Yorum
16115 Okunma
>>
Resim yükleniyor. lütfen bekleyiniz.
Ürünün Adı
Seyyar Kokoreç Arabası
Ürün Model No
model-423
Termin Süresi
2 iş günü
KDV Dahil Fiyatı
40536 TL
Ürünün Fiyatı
33780 TL
KDV Tutarı
6756 TL
Yukarıdaki fiyatın kdv oranı %20 hesaplanmıştır. Yukarıdaki ürünlere nakliye bedeli dahil edilmemiştir. Nakliye ücreti alıcıya aittir
  • Genişlik: 100 cm
  • Eni: 75 Cm
  • Tekerlek Dahil Yüksekliği: 85 santim
Seyyar Kokoreç Arabası ürünle ilgili açıklama Hareketli 3 Tekerli Kokareç Arabası Hareketli Kömürlü Kokareç Pişirme Tezgahı Mangal Kömürünün yakılması suretiyle pişirme yapar.

Kokoreç Pişirme Kabini Özellikleri
  • Ölçüsü Pişirme Haznesi Kabini Yüksekliği ve Eni (Çapı) 30 santim
  • Pişirme Hasnesi Toplam Genişliği 95 santim
  • Pişirici Kömür Haznesi (Mangal) Genişliği 65 santim
  • Pişirici Kömür Haznesi (Mangal) Eni 35 santim
  • Pişirici Kömür Haznesi (Mangal) Yüksekliği (Derinliği) 10 santim
Kokoreç Pişirme Mangalının içi en ölçüsünü 3 e bölecek şekilde bölümlenmiştir.

Böylece kaç boy kokareç koyduysanız o kadar kısmı yakabilirsiniz.
Kokoreç Şişi Toplam 2 Adet
Kokoreç Şişinin Uzunluğu 75 cm.
Kokareç arabasında pişmiş kokoreçleri kesebilmeniz için, kokareç kesme tahtası vardır, isteğiniz halinde rampalı olarak teslim edilebilir.

Kokoreç tezgahının 52 cm. çapında 3 adet, dayanıklı demirden jantlı ve havalı lastikli tekerleği vardır. Kolayca hareket ettirirsiniz. Kokoreç Arabasının Toplam Ağırlığı Yaklaşık 60 Kilogramdır. Kokareç arabısının dış kaplaması tamamı özel görünümlü işlenmiş paslanmaz krom çelik saçdan mamüldür.

Kokoreç pişirme kabininin kapağı kayarak kapanan, klasik kokoreç tezgahı kapağı tipindedir. Kokoreç arabasının alt yan kısmında; Üzerinde küçük bir anahtarlı kilidi olan para çekmecesi (Ölçüleri 25 cm X 20 cm.dir) ve Çekmecenin alt tarafında mangal kömürlerini koymak için kapaklı bir göz vardır...

Ayrıca kokoreç arabasının arka tarafında; itme sapının olduğu tarafın altında diğer malzemelerinizi koyabileceğiniz kapaklı bir dolabı vardır.
Güneşli ve yağmurlu havalarda takabileceğiniz bir güneşlik şemsiye için takma yeri vardır. Fiyata güneşlik şemsiye dahil değildir.
Görünümü klasik kokoreç arabası görünümündedir, Ergonomik ve şık dizaynlıdır, Rahat hareket ettirilip, rahat kokoreç pişirme ve kullanım sağlar.
2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com