Ekmek dilimleme makinası fiyatları - ekmek dilimleme makinası fiyatı
Anasayfa » Hazırlık Yardımcı Ekipmanlar » Ekmek Dilimleme Makinası

Ekmek Dilimleme Makinası

Ekmek Dilimleme Makinası / Trabzon Ekmek Dilimleme Makinası
Trabzon Ekmek Dilimleme Makinası Model-2652 << Detay >>
Fiyat 36432 TL
 • Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış elektrostatik fırın boyalı çelik gövdelidir.
 • Toplu ekmek üretimi ve tüketimi yapılan işletmelerde ekmeğin çabuk ve simetrik dilimlenebilmesi için dizayn edilmiştir.
 • Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan kesebilme özelliği
 • Kesme işleminden sonra otomatik stop etme özelliği
 • Ekmeğin kesim esnasında temas ettiği yüzeyler paslanmaz çelik
 • Sessiz ve titreşimsiz çalışabilme özelliği
 • Kolay bakım, kolay temizlik
Ekmek Dilimleme Makinası / Ekmek Dilimleme Makinası
Ekmek Dilimleme Makinası Model-2651 << Detay >>
Fiyat 31546 TL
 • Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış elektrostatik fırın boyalı çelik gövdelidir.
 • Toplu ekmek üretimi ve tüketimi yapılan işletmelerde ekmeğin çabuk ve simetrik dilimlenebilmesi için dizayn edilmiştir.
 • Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan kesebilme özelliği
 • Kesme işleminden sonra otomatik stop etme özelliği
 • Ekmeğin kesim esnasında temas ettiği yüzeyler paslanmaz çelik
 • Sessiz ve titreşimsiz çalışabilme özelliği
 • Kolay bakım, kolay temizlik
Ekmek Dilimleme Makinası / Ekmek Dilimleme Makinası
Ekmek Dilimleme Makinası Model-1532 << Detay >>
 • Ekmek Fırınları ve Ekmek kesilmesi ihtiyacı görülen yemek ve catering işletmeler için kullanıma Uygundur.
 • Ekmek Dilimleme makinası ile .ekmeği seri ve hızlı ve simetrik dilimlenmesini sağlayan ekmek dilimle makinası ile saate 500 Ekmeği dilimlemektedir.
 • - Ekmek Dilimleme makinası Kullanımı kolaydır. Ekmek Dilimleme makinasını Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan dilimlemektedir.
 • - Ekmek Dilimleme makinası kesme işlemi sonunda otomatik olarak durur.
 • - Ekmek Dilimleme makinasının kesme işlemi sırasında ekmeğin temas ettiği yüzeyler, paslanmaz çelikten üretilmiş olup, insan sağlığına uygundur.
 • - Ekmek Dilimleme makinasının taşınması kolay ve görüntüsün estetiktir.
 • - Ekmek Dilimleme makinası Dış yüzeyi Elektrostatik fırın boyalıdır.

Ekmek Dilimleme makinası, ekmek dilimleme makinası fiyatları, ekmek dilimleme makinası fiyat,

Nelerden bahsettik

ekmek dilimleme makinası

ekmek dilimleme en çok fırınlarda ekmek satışı sonrası dilimleme hizmeti ücretsiz yapılmaktadır.  ekmek dilimleme makinası diş sayısı 28 veya 34 kesme ağızlı olabilmektedir. Fırınlar ve büyük marketlerin unlu mamül bölümlerinde bu makine karşılaşabilirsiniz.

 

ekmek dilimleme makinesi fiyatları

ekmek dilimleme makinası fiyatları firmaların belirledikleri fiyat politikalarında olan tutarsızlıklar nedeni ile fiyat bedelleri yüksek bedelli görülen ürünlerde vardır. Firmalar marka tanınırlığını kullanarak fahiş fiyatlar belirleyen firmalarda vardır. Ancak hepsinin kullandıkları ekmek dilimleme bıçağı aynıdır. Hazıra dışarıdan temin edilmektedir. ekmek dilimleme aleti markada ziyade işinizi görecek ve servis ve yedek parça bulunduran yerleri bence ilk sıraya koymalıyız. Kararımızı belirleyen aşamalarda bu çok yardımcı olacaktır.

 

set üstü ekmek dilimleme makinası

Son zamanlarda yerden kazanmak isteyen fırın ve unlu mamülcüler set üstü ekmek dilimleme aparatı olan ürünleri tercih seçeneklerini yükseltmişlerdir. ekmek dilimleme bıçakları ile ilgisi tamamen üstün körü bir ürün bulmak zordur. Bu tarz ürünleri üreten firmalar zamanla pazardan çekilmektedir.

ikinci el ekmek dilimleme makinası

ekmek dilimleme makinası 2.el olarak genelde ithal avrupa markaları ürünleri  uygun fiyatlara bulabilmek  kolaylaşmıştır. ekmek dilimleme makinası bursa üretilen ürünlere bakacak olursak sağlamlık yönünden istenilen faydayı verebilecek tarzda olmaya yönelik ürünleri sunmaya  gayret göstermekte olan firmalar mevcuttur.

ekmek dilimleme makinası sahibinden

ekmek dilimleme makinası sahibinden olarak bulmanız halinde uygun  fiyat ve kalite kıyaslaması üzerine belirlenen koşulları yansıtma yönü açık olacaktır. ekmek dilimleme makinası izmir içinde üretilen mallarında kalitesi ve emek gücü nedeniyle herhangi bir kötülemeye gelmemek gereklidir. Bu aşamada bakarak konuyu tamamen anlamamız gerçeklerle bütünlüğü  tamamlayacaktır.

ev tipi ekmek dilimleme makinası

ekmek dilimleme makinası ev tipi ürünleri üreten firma yok gibidir.  Bizce satış değeri olmayan bu tarzda ürünlerde dönüşüm az olacağından üretim üzerine kurulu nizamımızda olması şu an için satışları karşılayamayacaktır. ekmek dilimleme makinası bıçağı her zaman yedek bulundurmanız sizlerin yararına olacaktır.

ekmek dilimleme makinası bıçakları

ekmek dilimleme makinası bıçakları soracak olursanız 28 ve 32 dişli birini tercih ederek sadece ekmek dilim kalınlığına bakarak anlayamazsınız. Birde zamanla yıpranan ekmek dilimleme makinası bıçakları bileme işlemi biraz zahmetli ve uygun olan  bu sorunu yani ekmek dilimleme makinası tamiri işlemini uzman kişilere bırakmak doğru olacaktır.

ekmek dilimleme makinası nasıl çalışır

ekmek dilimleme makinası nasıl çalışır diye soruyorsanız bu bilgiler sizler için yararlıolcaktır. Ürününüz yanında sizlere verilen ekmek dilimleme makinesi kullanma talimatı üzerinde çalışma prensibi ve kullanıma  dönük bilgileri bir arada bulabilirsiniz. Ancak burada ekmek dilimleme makinası bıçağı fiyatları yazmaz. Sadece değiştirirken nasıl  bir işlemden geçeceğinizi detaylıca anlatmaktadır. Yer yer fiyat değişimi gösteren bu durumda mesala ekmek dilimleme makinası ankara içinde almanız oradaki tedarikçi firma ile iletişiminiz halinde ekmek dilimleme makinası arızaları olması halinde gerekli yerlere sizin adınıza başvurarak ürünün arızasını gidereceklerdir. En büyük arızaların başında devamlı çalışması nedeni ile elektrikli ekmek dilimleme bıçağı gelmektedir. Genelde yenisi takılarak bu sorun halledilebilir. Bu durum makineye set metal ürünleri gibi çatal,kaşık sıkışması gibi kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. ekmek dilimleme makinası bıçak fiyatları bilmek bu yüzden sizlerin arama kriterinde önemli bir yer edilecektir.

ekmek kesme makinesi

ekmek kesme makinası bıçakları izmir içinde imalatı yapan yerlere sormanız bizce önem mahiyetinde olan can alıcı bir bilgidir. elektrikli ekmek kesme bıçakları çoğu zamanda ekmek dilimleme makinası ikinci el olan kullanım  dışı olan ürünlerden bulabiliriz. ekmek dilimleme makinesi 2.el ürünleri almakta size ekonomik yönünden fayda sağlayan kaliteli ürünlere sahip olma imkanı tanımaktadır. 

 

ikinci el ekmek dilimleme makinası fiyatları

ekmek dilimleme makinesi ikinci el ürünleri kıyaslarken  ilk olarak sizin aradığınız  işlem kabiliyeti göstermekte olduğunu kontrol etmelisiniz. İçiniz rahat olursa bu ürüne sahip olmalısınız. Bir kuşku ve bozulabilir riski veren ürünlerden uzak durmasını bilmelisiniz. ekmek dilimleme makinası fiyatları için belirleyen bence başka bir koşul yoktur. ekmek dilimleme makinesi kaç para olduğunu ögrenmek icin bize ulaşabilirsiniz.

;
2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com