kumpir dolapları kumpir meze dolabı fiyatları
Kumpir dolabı - kumpir dolabı fiyatları
Anasayfa » Kumpir Dolabı

Kumpir Dolabı

Kumpir Dolabı / Dik Tip Kumpir Dolabı
Dik Tip Kumpir Dolabı Model-3936 << Detay >>
İstenilen ölçü ve özelliklere üretim gerçekleştirilmektedir.
Kumpir Dolabı / Yatık Kumpir Dolabı
Yatık Kumpir Dolabı Model-3935 << Detay >>
İstenilen ölçü ve özelliklere üretim gerçekleştirilmektedir.
Kumpir Dolabı / Doğaltaşlı Kumpir Dolabı
Doğaltaşlı Kumpir Dolabı Model-3934 << Detay >>
İstenilen ölçü ve özelliklere üretim gerçekleştirilmektedir.
Kumpir Dolabı / Kumpir Dolabı Kasalı
Kumpir Dolabı Kasalı Model-3933 << Detay >>
İstenilen ölçü ve özelliklere üretim gerçekleştirilmektedir.
Kumpir Dolabı / Kasalı Kumpir Dolabı
Kasalı Kumpir Dolabı Model-3880 << Detay >>
İstenilen Ebat ve ölçülerde seçim yapabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Çitalı Kumpir Dolabı
Çitalı Kumpir Dolabı Model-3879 << Detay >>
İstenilen Ebat ve ölçülerde seçim yapabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Mobilya Dekorlu Kumpir Dolabı
Mobilya Dekorlu Kumpir Dolabı Model-3811 << Detay >>
150x90x130 cm
Üflemeli Soğutmalıdır.
Kumpir Dolabı / 14 Küvetli Kumpir Dolabı
14 Küvetli Kumpir Dolabı Model-3808 << Detay >>
Fiyat 55299 TL
140x90x130 cm
Statik Soğutmalı
Kumpir Dolabı / Standart Kumpir Dolabı
Standart Kumpir Dolabı Model-3801 << Detay >>
150x70x130 cm
Ebatlarında
Siyah Gövdeli
Kumpir Dolabı / Bombeli Camlı Kumpir Sandviç Dolabı
Bombeli Camlı Kumpir Sandviç Dolabı Model-3792 << Detay >>
istenilen ebat ve ölçülerde üretimimiz mevcuttur. fiyatland?rma için bizlere ulaşabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Kademeli Sosluklu Kahvaltı Kumpir Dolabı
Kademeli Sosluklu Kahvaltı Kumpir Dolabı Model-3741 << Detay >>
250x70x85/130 cm Ebatlar?nda
Kademeli küvetli altan semantik soğutmalıdır.
Kumpir Dolabı / Kumpir Meze Teşhir Dolabı
Kumpir Meze Teşhir Dolabı Model-3734 << Detay >>
istenilen Ölçü ve Ebatlarda üretim sağlanmaktadır. Detaylar için Bizlere ulaşabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Kumpir Waffle Dolabı
Kumpir Waffle Dolabı Model-3733 << Detay >>
istenilen Ölçü ve Ebatlarda üretim sağlanmaktadır. Detaylar için Bizlere ulaşabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Kumpir Dolabı ve Sıcak Sos Benmarisi Depolu
Kumpir Dolabı ve Sıcak Sos Benmarisi Depolu Model-3732 << Detay >>
istenilen Ölçü ve Ebatlarda üretim sağlanmaktadır. Detaylar için Bizlere ulaşabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Kumpir Tatlı içecek Dolabı Depolu
Kumpir Tatlı içecek Dolabı Depolu Model-3731 << Detay >>
istenilen Ölçü ve Ebatlarda üretim sağlanmaktadır. Detaylar için Bizlere ulaşabilirsiniz.
Kumpir Dolabı / Kumpir Pasta Tatlı içecek Dolabı Depolu
Kumpir Pasta Tatlı içecek Dolabı Depolu Model-3730 << Detay >>
istenilen Ölçü ve Ebatlarda üretim sağlanmaktadır. Detaylar için Bizlere ulaşabilirsiniz.
1 2 3

Kumpir Dolabı fiyatları, modelleri ve İmalatı

Nelerden bahsettik

kumpir meze dolabı

Türkiye'nin vazgeçilmez tatlarından olan kumpir hazırlanmasından ticari olarak kumpir meze dolabı ile kumpir fırını kullanılmaktadır. Kumpir meze dolapları soğutuculu ve ortalama 4 derecede soğuk olarak teşhir edilmektedir.

waffle kumpir dolabı

Türkiye'de en çok tutulan kumpir ve waffle benzer tatları oluşturduğu için aynı dükkanlarda satışı olanak veren iki ürünü bir arada teşhir eden waffle kumpir dolapları aralarında bölmeler mevcut olup iki ürün de hafif soğutma ihtiyacı duymaktadır. Waffle kumpir dolabı fiyatları sitemiz üzerinden geniş bir konseptte müşterilerin ilgisine bırakılmıştır.

kumpir dolapları fiyatları

İmalat sürecinde hazırlamış olduğumuz kumpir dolapları fiyatları ilgili sitemiz üzerinde aradıkları tüm bilgileri sahip olabilirsiniz.kumpir dolapları fiyatları belirlenirken ürün özellik ve bu ürüne harcanan dekoratif malzemelerin fiyatları genel anlamda kumpir dolapları fiyatlarını belirlemektedir.

kumpir meze dolabı fiyatları

kumpir meze dolabı müşterinin değişik salata da çeşitlerine göre küvet sayısı belirlenmektedir. Ortalama 120 santimlik bir dolapta 12 adet 1/4 küvet bulunmaktadır. Kumpir meze dolabı alt bölümü havuzlu olarak dolabın içinde 2 tane soğutucu ünite vardır.bir tanesi kumpir kuvvetlerinin soğuturken diğeri de depoda malzemelerin soğuk almasını sağlamaktadır.

kumpir soğuk meze dolabı fiyatları

Kumpir yapılırken içerisine konan salata ve mezeleri soğuk olarak kalmasını sağlayan kumpir soğuk meze dolabı ile istenilen tüm meze ve salata çeşitleri adetine göre küvet sayısı belirlenmektedir. Kumpir soğuk meze dolabı fiyatları genelde ebat ve küvet sayısına göre belirlenmesi muhtemeldir.

ikinci el kumpir dolabı fiyatları

İkinci el olarak kumpir dolabı bizler de mevcut değildir.ikinci el kumpir dolabı fiyatları bulma konusunda size en çok ikinci el satış yapan web siteleriyle letgo yardımcı olacaktır.

kumpir dolabı ikinci el

Kumpir dolabı ikinci ele düştüğü zaman fiyat belirleyici olarak kişilerin ellerinden çıkarma istekleriyle fiyat belirtisi aynı durumda olacaktır.kumpir dolabı 2. El olarak atıl kalan ya da sahibinden satan insanlara ulaşmak gerekir. Bu konuda sizlere verilen bilgiler değerlendirilmelidir.

satılık kumpir dolabı izmir

Birçok kişinin aradıkları satılık kumpir dolabı bulunduğunu yere yakın yerlere ilk olarak bakılmaktadır. İzmir ve benzeri yakın yerlerde bakılacak olan satılık kumpir dolabı izmir olarak aranılabilir.

kumpir meze dolabı izmir

Kumpir meze dolabı İzmir için gönderilerimizde fiyatlarımıza ilave ambar yada nakliye fiyatları fiyatlara dahil edilmemektedir. Kumpir meze dolabı izmirde gideceği yere ve ölçü ve ebatlarına göre nakliye firmaların belirledikleri fiyatları sizler adına talep etmekteyiz. Bu yönden dolayı kumpir meze dolabı İzmirde ürünün gideceği yeri bizlere bildirebilirsiniz.

kumpir dolabı

Kumpir dolapları düz ya da bombe camlı olarak üretilmektedir. Kumpir dolabı çalışma alanından 20 cm paslanmaz ya da Mermer tabla bulunmaktadır. Kumpir dolabı içerisinde 80 cm den 2 metreye kadar değişik ebat ya da istenilen özel dekorlarla özenerek üretilmektedir. Kumpir dolabı fiyatı için sitemizdeki beğendiğiniz ürünler de açık bir şekilde fiyatları görebilirsiniz.

kumpir malzeme dolabı

İstenilen malzeme çeşitlerine göre hazırlanan bu dolaplarda küvet sayısı müşterinin hazırlayacağı malzeme ile doğru orantılı olarak kumpir malzeme dolabı büyüyecektir. Kumpir malzeme dolabı içindeki gıdalar gün içerisinde muhafaza edebilir. Kumpir malzeme dolabı içerisindeki küvetlerdeki gıdaları yarınki satışa hazır durumda kalması için alt bölümdeki soğutma bölümünde saklayabilirsiniz.

kumpir meze dolapları

Kumpir meze dolapları fırın siyah boya ya da paslanmaz çelikten dış gövde üretilebilmektedir. Kumpir meze dolapları istenilen renk ya da design uygun olarak üretim şartları vardır. Kumpir meze dolapları çoğu zaman müşterimizin bu dolabı koyacağı yere ya da konumlandıracağı yerin ölçüsüne göre yapılmaktadır.

kumpir salata dolabı

Kumpir salata dolabından salata konulacak kabın istenilirse siyah ya da beyaz şeffaf plastikten olabildiği gibi paslanmaz küvettende olabilmektedir. Kumpir salata dolabı fiyatları sitemizden ölçüye göre bir fiyatlandırma kategorisi vardır.

satılık kumpir dolabı

Çoğu zaman hazırdan bulunmayan satılık kumpir dolabı müşterinin isteği doğrultusunda üretildiği için ortalamam 1 hafta önceden sipariş verilmesi gerekmektedir. Satılık kumpir dolabı belirlenen metraj fiyatlandırması site dahilinde ulaşabileceğiniz yerdedir.

sahibinden kumpir dolabı

Büyük çoğunluğun aradıkları uygun fiyatlı sahibinden kumpir dolabı için ancak bizlerde sıfır kumpir dolabı mevcuttur. Kullanılmış olan bu dolapları bizler de bulamazsınız ikinci el olan bu dolapları letgo ve benzeri sitelerde bakabilirsiniz. Kumpir dolabı sahibinden olarak yukarıda yazılanları dikkate alabilirsiniz.

kumpir teşhir dolabı

Genel olarak kumpir dolabında müşterilerin istediği malzemeleri ya da seçebilecekleri ürünleri gördükleri dolaba kumpir teşhir dolabı bilinmektedir.kumpir teşhir dolabı kullanım açısından uzun ömürlü ürünlerdir. Radyatör ve peteklerin temizliği soğutma kalitesini artıran iletkendir.

kumpir fırını ve kumpir dolabı

Kumpircilere gerekli olan 2 ekipman vardır. Kumpir fırını ve kumpir dolabı iki tane demirbaş ürünleri vardır.bunun dışında temin edecek biri salata ve meze ürünleri hazırlarken kullanacakları sebzelerdir. Kumpir fırını ve kumpir dolabının ikisi bir arada olan ürünleri bizlerden temin edebilirsiniz.

Kumpir buzdolabı

Genel olarak kumpir buzdolabı içerisindeki küvet ve soğutma alanının büyüklüğü ile belirlenen motor grubu ile oluşan dolapların genel adı kumpir buzdolabıdır. Kumpir buzdolabı fiyatları için bizlerle görüşebilirsiniz.

kumpir için buzdolabı

Kumpir için kullanılan mezelerin saklanması ya da bekletilmesi gereken bu soğutucu dolaplar kumpir için ideal olan Meze ve salata, tereyağını tutabileceğiniz dolaplara genel olarak kumpir için uygun olan buzdolabı diyebiliriz.

kumpir tezgahı

Çoğunlukla kumpircilerin kullandıkları kumpir tezgahları dükkanda yerleşecek yere göre özel ölçülerde üretilmektedir. Kumpir tezgahı mermer ya da paslanmaz tablalı olarak üretilebilmektedir.

kumpir tezgahı ikinci el

Kumpir tezgahı ikinci el olarak bizlerde yoktur. İmalatçı olduğumuzdan ötürü kumpir tezgahı sıfır olarak imal ediyoruz. Kumpir tezgahı ikinci el aramasında sizlere ikinci el satış yapan mutfakçılar ile sahibinden olarak bulabileceğiniz yer olan letgo'yu öneriyoruz.

kumpir tezgahı fiyatları

Kumpir tezgahı AVM'lerde kurulurken genelde saat ondan sonra alışveriş merkezi yönetimi tarafından izin verilmektedir. Kumpir tezgahı yekpare olarak bu gibi yerlerde kurulamamaktadır. Kumpir tezgahı parça parça getirilerek bu işi yapılan dükkanda toparlanarak soğutması bağlanmaktadır. Kumpir tezgahı fiyatları ilgili bizlere sormak istedikleriniz var ise bizlere iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

kumpir tezgahı modelleri

Şu ana kadar üretmiş olduğumuz kumpir tezgahı çeşitlerimiz ve modellerimiz web sitesi üzerinden resimlerine bakabilirsiniz. kumpir tezgahı modelleri için bizlere erişebilirsiniz.

satılık kumpir tezgahı fiyatları

Kumpir tezgahları hazırda bulunmamaktadır. Satılık kumpir tezgahı fiyatlarına sitemiz üzerinden ayrıcalıklı bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Satılık kumpir tezgahı için ortalama termin süresi 7 iş günüdür.

waffle kumpir tezgahı

Son zamanlardan kompset olarak bir arada gördüğünüz waffle ile kumpir aynı dolap içerisinde bir arada olan dolaplar üretilmektedir. Waffle kumpir tezgahı ilgili kafanıza takılan sorulara cevap niteliğinde bilgiler sunmaya çalıştık.

2 el kumpir tezgahı

Sitemiz üzerinde baktığınız tüm ürünlerde olduğu gibi ikinci el kumpir tezgahı bizde bulunamamaktadır. İmalatçı statüsünde olduğumuzdan dolayı sıfır olarak sizelere bu ürünü üretebiliriz. 2 el kumpir tezgahı için yukarıda verdiğimiz öneride olduğu gibi letgo'ya bakmanız en doğru karardır.

kumpir fırını ve tezgahı

Kumpir fırını ve tezgahı Bu sayfada ayrıca üzerinden durulan bir üründür. kumpir fırını ve tezgahı bir arada bulabileceğiniz bu yerde birden fazla alacağınız ürün de sizlere özel indirimler yapabiliriz. Kumpir fırını ve tezgahı için bizlere bu sayfadan erişebilirsiniz.

;
2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com