Tekli seyyar sanayi ocağı - seyyar sanayi ocakları
Anasayfa » Sanayi Tipi Ocaklar » Yer Sanayi Ocakları

Yer Sanayi Ocakları

Yer Sanayi Ocakları / 3 Yanışlı Blulör Takımı
3 Yanışlı Blulör Takımı Model-3941 << Detay >>
Fiyat 4852 TL
35 cm Çapında Boyunda
Yer Sanayi Ocakları / Sanayi Tipi Ocak Kafası Brülörü
Sanayi Tipi Ocak Kafası Brülörü Model-3447 << Detay >>
Fiyat 2452 TL
25 cm boyunda çift yanışlı tırnaklı brülör takımı
Yer Sanayi Ocakları / Sanayi Tipi Ocak Bekleri Brülör
Sanayi Tipi Ocak Bekleri Brülör Model-3446 << Detay >>
Fiyat 9554 TL
Lpg Yada Doğalgaz seçimi yapılabilmektedir. Ürünlerimiz Gazmer ürün sertifikasına sahip Ce Belgeli ürünlerdir.
Yer Sanayi Ocakları / 4 Ocaklı Yer Ocağı
4 Ocaklı Yer Ocağı Model-2805 << Detay >>
200x80x70 cm Ebatlardadır.
Detaylar için bize ulaşın..

Çift Yanışlı Yer ocağı Fiyatları için bizi arayın.


Yer Sanayi Ocakları / çift Yanışlı Yer Ocağı
çift Yanışlı Yer Ocağı Model-1948 << Detay >>
Fiyat 10401 TL
 • Paslanmaz Çelik gövdelidir.
 • Termokulplu Açık ateli ocok
 • Pik döküm ızgara Beklidir.
 • Detaylar için bize Ulaşın.
Çift Yanışlı Yer ocağı fiyatları sormak için bizi arayabilirsiniz.
Yer Sanayi Ocakları / 3 Yanışlı Yer Ocağı
3 Yanışlı Yer Ocağı Model-1915 << Detay >>
Fiyat 19112 TL
70x80x50 cm ce belgeli
3 yanarlı yer ocağı 56 Kg Ağırlıkta 22 Kw Gücünde
Doğalgaz yada tüp seçimi yapılabilmektedir.
Sipariş üzerine imal edilmektedir.
Yer Sanayi Ocakları / 60 X 70 çift Yanışlı Yer Ocağı Tüplü
60 X 70 çift Yanışlı Yer Ocağı Tüplü Model-1912 << Detay >>
Fiyat 10401 TL
yer ocağı gazmer onaylı ce belgelidir. Daha fazla bilgi için iletişimden bize ulaşabilirsiniz.
Çift Yanışlı yer ocağı fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.
Yer Sanayi Ocakları / Gazlı çift Yanışlı Yer Ocağı
Gazlı çift Yanışlı Yer Ocağı Model-1286 << Detay >>
Fiyat 13792 TL
Şok Gazmar Onaylı, CE belgeli Yer Ocağı


Yer ocağının özellikleri
 • 20 Mbar doğalgazla çalışır.
 • 70 x 70 x 50 cm
 • 30 kg
 • Yer Ocağı
 • Ce belgelidir.
 • Emniyet Gaz Kesme Mentillidir.
İletişim ve detaylar için 0212 568 33 00 ile irtibata geçebilirsiniz.
Yer Sanayi Ocakları / Doğalgazlı Ce Yer Ocağı
Doğalgazlı Ce Yer Ocağı Model-1285 << Detay >>
Fiyat 10209 TL
Şok Gazmar Onaylı, CE belgeli Yer Ocağı


Yer ocağının özellikleri
 • Lpg ve doğalgazla çalışır.
 • 60 x 70 x 50 cm
 • 14 kw
 • 25 kg
 • 20 mbar
 • Yer Ocağı
 • Ce belgelidir.
İletişim ve detaylar için 0212 568 33 00 ile irtibata geçebilirsiniz.
Yer Sanayi Ocakları / Tekli Yer Ocağı
Tekli Yer Ocağı Model-1284 << Detay >>
Fiyat 6662 TL
Şok Gazmar Onaylı, CE belgeli Yer Ocağı


Yer ocağının özellikleri
 • Lpg ve doğalgazla çalışır.
 • Setüstüdür
 • Ce belgelidir.
İletişim ve detaylar için 0212 568 33 00 ile irtibata geçebilirsiniz.
Yer Sanayi Ocakları / Kosan Ocak
Kosan Ocak Model-578 << Detay >>
Fiyat 10401 TL
gazmer onaylı ce belgelidir.

Yer ocakları ve modelleri ile ilgili bu bölümde sizlere detaylıca teknik bilgiler sunmaya gayret gösterdik. Bakmak istediğiniz bölümde ürün hakkında açıklayıcı bilgilere erişim için o bölüme geçebilirsiniz.

yer ocağı

Catering büyük yemek üretim tesisleri ile askeri gazinolar gibi toplu yemek yapılan yerler bu ürünleri kullanmaya başlamaktadır. yer ocağı olarak bilinen bu ürünlerde gazmer sertifası ve belge yönetimi konusunda doğalgaz firmasının onaylı ürünleridir.

yer ocakları fiyatları

Bu ürünler kompset ve işlev bakımından 3 farklı türde çeşitlendirme yapılmıştır. 40 lık tek yanışlı,60 lık iki yanışlı, 80 ve 90 lık üç yanışlı olarak üretim sürecini kapatmaktadır. Yer ocakları fiyatları içine girecek olursak 3 farklı türde bir fiyat etiketi sizleri görünecektir. Yer ocakları fiyatları için en temel bilgiyi hazırlanan ürünü sayfasında bulabilirsiniz.

tüplü yer ocakları

Seyyar yada tüp kullanımına uyumlu olan bu modellerde gazmer onay sürecinden geçerek belge almaya layık görünen bir nevi prosedürler çerçevesinden geçerek onaylanması için harç ücretleri yatırılmaktadır. tüplü yer ocakları için sipariş verilirken kullanış durumunu belirtmeniz önerilmektedir. Tüplü yer ocakları istenildiğinde gaz basıncı artırmak için 500 dedantör kullanılması önemle belirtilmelidir.

endüstriyel yer ocakları

Büyük ölçekli yerlere uygun olan bu üründe endüstriyel yada çoklu yemek çıkarım yapılan yerlerin ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya dönük yenileme sağlayabilmektedir.endüstriyel yer ocakların üzerine helvane tencereler gelmektedir. Kullanım sıklığı istenilen kapasite göre farklı ürün çeşidi kullanmaya doğru çekecektir.

Arabalı yer ocakları

Arabalı yer ocakları kaldırmalı konsol tarafından kaldırarak yer ocağı taşıması ve yer değiştirme işlemini kolaylaştırmada büyük kolaylıklar vermesi yanında işlerin doğru yönde ve tertipli ilerlemesi ile iş akışında büyük iyileşmeler sağlamaktadır.

yer ocağı arabası

Yer ocağı taşıma ve yer değiştirmede kullanılan bu portatif aletler ocakları konumlandırma ve temizlikte yer boşaltma işleminde kullanabileceğiniz ürünler içinde yararı dokunan üründür. yer ocağı arabalı olarak istendiğinizde bizlere belirterek fiyat deklanşörüne basılarak belirlenmemektedir. Hammade ve malzeme fiyat değişimi fiyatlarımı belirlemede bir sadece bir aşamadır. Yer ocağı arabası için bizlerle görüşerek karar verebilirsiniz.

büyük yer ocakları

Çift ve üç yanışlı bluröllerin olan çeşitleri bakımından istenen yeteneklere sahip olmak işte böyle bir tanımlamaya işaret eder. Büyük yer ocakları üzerine geniş bir yelpazede bu konuyu ele almak önem mahiyeti hakkında bizlere ipucu vermektedir. Büyük yer ocakları ile ilgili aradığınız ürünleri bizlere ileterek daha hızlı sonuçlar bulabilirsiniz.

portatif yer ocakları

Bu Ocak türleri her yerde kullanıma izin veren bir tasarıma sahip olarak kullanımda aşçı kolaylığı sağlayarak portatif yer ocaklarının kapasite yemek yapımında ustalara temel izlenimler katmaktadır. Yer ocaklarımızın tamamı portatif olarak kullanıma uygun ve sizlerin yapmak istediği işleriniz için üretilen ürünlerden biridir.

yer ocağı brülörü

yer ocakların ana ateş alanına brülör denilmektedir. Yer ocağı brülörü alev mekanizmasını artırma ve azalma üzerine işlevde sağlamaktadır. yer ocağı brülörü sadece yanıcı sistemi alarak istenilen yere monte edebilirsiniz. yer ocağı brülör çeşitlerimizi sitemiz üzerinde kontrol ederek sizlere uygun olduğunu düşündüğünüzü ürünler için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

yer ocağı bek

Ocakların olduğu gibi yer ocakların üzerine yük ve tencereleri taşıma ısıyı ortak bir şekilde bir yöne gitmesini sağlayan ürünlerin genel adı yer ocağı bekidir. yer ocağı beki ocağınıza dökülen döküm alaşımından oluşmaktadır. Yer ocağı bek çeşitleri olarak tek türde ürünler kullanılmaktadır. istenildiğinde özel ölçülerde döküm tabakası mevcut değildir.

yer ocağı bursa

Yer ocağı üretimlerimizi istanbulda yapmaktayız. Bursa istanbul arası hizmet eden kargo ve nakliye firma unsurları ile en uygun fiyatlara gönderim yapılmaktadır. istenilen her kaliteyi bursa bulamayan müşterilerimize bu konuda tam destek sağlamaktayız. Yer ocağı bursa ulaşan bir çok müşterimize istenilen kalitede en iyi ürünü sağlamada kişileri mutlu etme durumunu gerçekçi bir türde inceleme fırsatımız olmuştur.

yer ocağı ce belgeli

Yer ocağı ce belgeli olan ürünlerimiz resmi kuruluşların istedikleri ve gaz dağıtım şirketlerin istdikleri kalite odaklı olarak bu ürünleri kullanabileceklerdir. yer ocağı ce belgeli olarak belgeli unsurunu dikkate alan tüm firmalar bizlerinden aldıkları tüm ürünlerde yer ocağı ce belgelidir.

yer ocağı doğalgazlı

Yer ocağı doğalgaz uyumlu olan modellerde gaz basıncı mbar ve üzerine gaz arzı vererek kullanıma uygun olduğunu söylemek isteriz. yer ocağı doğalgazlı olan modellerimiz belge konusunda aradığınız ürün sertifikasını oluşturmaktadır. beğendiğiniz yer ocağı doğalgazlı modellerden herhangi biri için bizlere temasa geçebilirsiniz.

yer ocağı döküm

Yer ocağı döküm olarak tutulan tencere dedi dengede tutmaktadır yeni hocam döküm malzemesi 60'a 60 ölçülerinde üretilmektedir. Daha büyük olan yer ocağı döküm haznesi için bizde de ulaşarak ya da katalogdan bakılarak fiyat alınabilmektedir.

yer ocağı endüstriyel

En büyük yer ocaklarını ifade eden bu sözcük kullanın açısından büyük ocakları kapsamaktadır. Bu ocakların üzerine büyük tencerelerin geldiği bu ocaklar kullanımda açık ateş sistemi kullanılmaktadır. bu ocaklar gaz sarfiyatı bakımından 3 yanışlı olması nedeniyle gaz çıkışı yüksektir.

yer ocağı ev tipi

Evlerde ya da pansiyon gibi yerlerde kullanılan ocaklarda mevcuttur. Bu ocaklarda pilav ve aşure gibi yemek ürünlerini pişirme de rahatlık gözlenebilmektedir. Aşçı ocağı ile kapasite ve kullanılabilirlik açısından değişik türde çeşitlerden birini tercih edebilmektedir.

yer ocağı ikinci el

ikinci el ürünler genelde bu gibi ürünlerde bulmak kimi zaman kolay olsa da çoğunlukla istenilen kalitede ve kullanım amacına uygun ürün bulma zorluğu yaşayabiliriz ikinci el olan ürünlerde bulmak açısından son zamanlarda internet hizmeti sağlayan ikinci el telefon uygulamaları bulma da karşımıza kolaylık sağlamaktadır.

doğalgazlı yer ocağı fiyatı

Doğalgazlı yer ocakları üzerine fiyatlar durumunu yansıtarak detaylarda kalarak edinimleri sırasıyla ele alabiliriz. Doğalgaz sarfiyatı ile çalışan bu ocaklar müşterilerimize kullanım açısından büyük kolaylıklar sağlamaktadır. doğalgazlı yer ocakları gazmer onaylı doğalgaz projenizde rahatlıkla işleme katarak resmi kurumlara ürün bilgileri bildirebilirsiniz.

tüplü yer ocağı fiyatları

Bu ocaklar seyyar olarak gezdirme imkanı sunan belge sahibi olan ürünlerden biridir. Tüplü yer ocağı fiyat anlamında ihtiyaçlarımızı tam olarak tamamlayacaktır. Tüplü yer ocağı fiyatları etkisini bütçeniz nazarında sitemizde sizlere en uygun şartlarda sunmayı amaç edinmekteyiz.

döküm yer ocağı fiyatları

Döküm gövdeli beklersen oluşan döküm yer ocağı ağırlık bakımından bu üründe önemli bir yer tutmaktadır. Döküm yer ocağı fiyatları gözeterek istediğiniz ürünü sayfasında bulmak konusundan odak noktalardan yararlanabilirsiniz. Döküm yer ocağı fiyatları içerik bazında aradıklarınızı karşılayacaktır.

gazlı yer ocağı fiyatları

Gaz sistemi kullanılan bu türde çalışan Ocak türleri temel çalışma temeli aynı durumlarla anlatılabilir. Gazlı yer ocağı fiyatları üzeri genel prestijli açıklamalar tamamen bilgi anlatıma amaç edinmektedir. Gazlı yer ocağı türleri ve çeşitleri az olan dayanıklılık ön planda üretim sürecine katılan ürünlerin başlıcalarıdır. Gazlı yer ocağı fiyatları ile ilgili eksik gördüğünüz bilgiler varsa yardımcı olmaktan memnun olacağımızı söyleyebiliriz.

sanayi yer ocağı fiyatları

Sanayi yer ocakları az talep gören uzun süre kullanıma hitap eden dayanıklı ürünler içerisinde yer almaktadır. Sanayi yer ocağı fiyatları bu duruma göre fiyat dengesi yaratması üzerine belirlenerek sitemizde aleni bir şekilde fiyat algısını kamçılayacak türde bilgileri bulabilirsiniz.

yer ocağı gaz musluğu

Yer ocağını gaz muslukları gazmerin kurumunun belirlediği otomatik gaz kesme prensibine göre üretilen belge sahibi malzemeleri kullanmayı zorunlu bırakmaktadır. Yer ocağı gaz musluk grubu ateş kesildiğinde ventillerde ısı düştüğü için gaz kesme işlemi tamamlayarak güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

yer ocağı musluğu

Yer ocağı ile ilgili yukarıda genel çalışma prensiplerini ele aldığını görebilirsiniz. yer ocağı musluğu ile ilgili yedek parça arayışınızda kullandığınız yer ocak markasına başvurabilirsiniz.

yer ocağı gaz tüketimi

Güncel olarak gazmer onayı alan firmalar bu gibi ölçekli bilgilere göre firmalara kullanım süresi tanımlamaktadır. Yer ocağı gaz tüketim değerlerini bu belgelerde erişebilirsiniz. Firmamızdan yer ocağı gaz tüketim değerlerini olan belgeyi isteyebilirsiniz.

yer ocağı gazlı

Yer ocağı gazlı yada elektrikle çalışabilecek şekilde üretilen ürünler vardır. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu yer ocağı gazlı olan modelleri tercih etmelerinde ülkemizde elektrik tüketim ücretlerin yüksekliği bu seçimi zorunlu tutmaktadır. Yer ocağı gazlı modelleri heryerde kullanım odağına girmesi seçim yüzdesini artıracak şekilde yer ocağı gazlı modellerin seçimini yükseltecektir.

yer ocakları

Yer ocağı ve türlerin bütünü kapsayan yer ocakları seçimi konusunda ihtiyaç ve amaca dönük olarak içerisinden bir ürün seçimi yapılabilmektedir. Yer ocakları belirlenen fiyat aralığı da ürün tercih edinmelerinde istekleri karşılayacak şekilde anlatılması doğrudur.

yer ocakları fiyat

Yer ocakları bilinmesi aranılan bir bilgi yada çoklu alımlarda istenen iskontolar fiyat arayışında bir pazarlık unsuru olarak görülebilmektedir. Yer ocakları fiyat ile kaliteli doğru orantılı olduğunu hissetmeniz gerekmektedir.

yer ocağı kullanma talimatı

Yer ocağı kullanmayı yazan yada kullanım kılavuzu olarak geçen bu gibi belgelerin size güvenli bir kullanım ile kullanıcı hatalarından mümkün olabildiğinizce uzak kalmanızı sağlayan temel kullanım talimatıdır. Yer ocağı kullanma talimatı ürün yanında sizlere sunulan bir belgedir.

yer ocağı kaç kw

Sitemizde ürün çeşitliliği bakımından yer ocağı için güç bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yer ocağı kW değerlerini ilgili ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

yer ocağı çift kafalı

Bir çok müşterimizin 60cm yer ocaklarına çift kafalı olarak tabir ettiğini görmüş bulunmaktayız. Orta boy olarak kabul gören bu ürünlerde çift yanışlı blulörlerden oluştuğunu da söylemek isteriz. yer ocağı çift kafalı modeller hakkında daha yetkin bilgiye ilgili ürün sayfalarından erişebilirsiniz.

yer ocağı markaları

Yer ocağı üretim ve satışı yapan bir çok marka bazlı ürün bulunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği sağlayan firmaların fiyat etkisi arzı belirlemekte önemli bir yer tutmaktadır. Yer ocağı markaları üzerine ürün bilgisi olan ürünleri sırası ile ele alabiliriz.

yer ocağı parçaları

Genel olarak yer ocakları gövde, bek, blulör parçaları ile musluklardan oluşan temel gövdeli orta tip ocaklardır.

yer ocağı sanayi tipi

Bu ürün çeşitliliği içinde yerini alan ürünlere bakacak olursanız. Herşeyden önce dayanıklı ve uzun süre kullanım imkanı veren sağlamlık yönünden istenilen kalite kullanım amacını veren ürün çeşitliliğine sahip yer ocağı sanayi tipi ocak türündedir. Yer ocağı sanayi tipi bölümde geniş içerikli bu bölümde aradığınızı bulmada zorluk yaşamayacaksınız.

yer ocağı sahibinden

Yer ocağı sahibinden yapılan arama süreci tanımlamada sıfır ürün çeşitliliği bakılırsa üreticileri bulmaya dönük bir işlem yapacak olursanız. Yer ocağı sahibinden aramasında sizlere sadece sıfır yada kullanılmamış ürün bulmada bu sayfa sizlere yarar verecek bilgileri kapsayacaktır.

tekli yer ocağı sanayi tipi

En çok aranılan bu söylemin etkisini sitemizde karşılama yönünden pozitif anlamda doğrular nitelikte kaynaklar gözünüze çarpacaktır. Tekli yer ocağı sanayi tipi grubunda olan ürün çeşitliliğimiz sizlere mutlaka uygun olan bir ürün karşınıza çıkacaktır.

tüplü yer ocağı sanayi tipi

Tüplü yer ocağı sanayi tipi olarak aradığımızda bu ürün çeşitliliği içinde bulabileceğiniz ürünlerin bir kısmıdır. Tüplü yer ocağı sanayi tipi ile ilgili bizlerden yardım talep etmek sizlerin hakkıdır.

yer ocağı çift yanışlı

Yer ocağı çift yanışlı modeller en çok kullanılan ürünler içerisindedir. Yer ocaklarında çift musluklu olan bu ürünlerde belge dahilindedir.

;
2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com