Hamur bekletme dolabı - hamur dinlendirme dolabı fiyatları hamur mayalama dolabı fiyatları
Anasayfa » Soğutucu Dolaplar » Hamur Dolabı

Hamur Dolabı

Hamur Dolabı / 3 Kapılı Hamur Mayalandırma Dolabı
3 Kapılı Hamur Mayalandırma Dolabı Model-2569 << Detay >>
Fiyat 81281 TL
hamur mayalandırma dolabı özellikleri

  • hamur mayalandırma ve bekletme dolabı 3 kapılı 60 tepsildir
  • 160 x 70 x 210 cm ölçülerindedir

NOT: 40 X 60 veya 34 x 84 cm tepsi ölçülerinde özel sipariş ile üretilmektedir.

hamur mayalandırma dolapları hamur bekletme dolabı hamur dinlendirme dolabı hamur bekletme ve mayalandırma dolapları imalatı
Hamur Dolabı / Malzeme Bekletme Dolabı
Malzeme Bekletme Dolabı Model-1920 << Detay >>
Detaylar için Lütfen bİzimle İletişe Geçin
Hamur Dolabı / Hamur Mayalandırma Dolabı +40
Hamur Mayalandırma Dolabı +40 Model-1913 << Detay >>
Fiyat 64228 TL
Mayalandırma Kabini Hakkında Detaylar için Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hamur Dolabı / Hamur Mayalama Dolabı  çift Kapılı
Hamur Mayalama Dolabı çift Kapılı Model-443 << Detay >>
Fiyat 64228 TL
Pastane, fırın börekçi gibi bir çok alanda gerek depolama gerekse ürünlerin soğuk olarak koruması veya bekletilmesi için tasarlanmış opsiyonel seçenekleri olan, depolama kapasitesi yüksek ergonomik bir üründür. Statik soğutma sistemi sayesinde pasta ve pasta imalatlarında kullanılan gıda ürünlerini maksimum seviyede kurutmasını engellemektedir. Ayrıca Ayrıca İsteğe Özel olarak dıştan motorlu modellerimizde bulunmaktadır. 0212 568 33 00 İletişime geçebilirisiniz.

pastane imalat dolabı
Hamur Dolabı / Tek Kapılı Hamur Dolabı
Tek Kapılı Hamur Dolabı Model-442 << Detay >>
Fiyat 52329 TL
Pastane, fırın börekçi gibi bir çok alanda gerek depolama gerekse ürünlerin soğuk olarak koruması için tasarlanmış opsiyonel seçenekleri olan, depolama kapasitesi yüksek ergonomik bir üründür. Statik soğutma sistemi sayesinde pasta ve pasta imalatlarında kullanılan gıda ürünlerini maksimum seviyede kurutmasını engellemektedir. Ayrıca Ayrıca İsteğe Özel olarak dıştan motorlu modellerimizde bulunmaktadır.


Hamur dolabı ve modelleri ile ilgili bu bölümde sizlere detaylıca teknik bilgiler sunmaya gayret gösterdik. Bakmak istediğiniz bölümde ürün hakkında açıklayıcı bilgilere erişim için o bölüme geçebilirsiniz.

hamur dolabı

Hamur dolapları hamur işleriyle uğraşan sektörlerin başında pastane, fırınlar yada börekçiler gelmektedir. Bu gibi yerlerin hazırladıkları hamurları mayalanması amacıyla günlük sürelerde beklettikleri hamuru hamur dolabı içinde tek sırada 18 raflardan oluşmaktadır. 40x60cm yada 34x84cm tava çeşidine göre üretilen bu hamur dolabında motor üzerinde olmaktadır. Hamur dolabı kullanıcıları çoğu zaman müşterinin isteklerine göre konumlandırma yapacakları iki çeşitten biri olacak şekilde kullanılmaktadır. Bu dolapların genel özellikleri dik model olup tek yada çift sıra şeklinde hamurları tavalarla soğukluk verilerek mayalama işlemlerini yapılmasını sağlayan dolap çeşitleridir.

hamur dinlendirme dolabı

Çoğunlukla poğaça hamurunda standart olarak yapılması gereken 1 gün önceden mayalanması ve hamurun bekletilmesi için tepsi tavalığı yerleştirilerek kullanılmaktadır. Hamur dinlendirme dolabı kapasite bakımından 18 adet tava alacak şekilde üretilmektedir. Hamur dinlendirme için raf aralıkları 5 cm aralıklarla yada daha seyrek olarakta üretilmektedir. Hamur dinlendirme dolapları paslanmaz gövdeden oluşan bir yapıya sahiptir. Hamur dinlendirme dolap konusunda uzmanlığını sergileyen firmamıza istekleriniz doğrultusunda hamur dinlendirme dolabının konulacak yerin uyumuna bakılarak üretim sürece devam etmektedir. Hamur dinlendirme dolapları Standart dışı olduğunda istenilen ölçülerde bile üretim hattında çıkış yapılabilmektedir. Özel ölçülerde ürünler üretmeyi gerçekleştirmekteyiz. Hamur dinlendirme dolabı fiyat konusunda belirlediğiniz fiyat aralığını içinde ürün seçimini dikkate alacak şekilde ürünlerimizden birini gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

hamur mayalama dolabı

Devamlı suretle hamur işleri uğraşanlar yada bu işten kazanç sağlayanların kullandıkları profesyonel bir hamur mayalama dolabı için müşterilerimizin beğeni hisleri kuvvetli olmasına bakarız. Onlar istekledikleri ürünleri sunmaya gayret gösteririz. Hamur mayalama dolabınını genel işleyişi olan poğaçaların hazırlanıp mayalamanması ve bekletmede ideal dolap sıcaklık aralığı +5 derecelik bir soğutma ile muhafazası yeterlidir. Hamur mayalama işleminde her ustanın bir sırrı muhakkak olacaktır. Biz burada sırlarını sorgulama yapmamaktayız. Sadece işlerinizi görecekleri kalite odaklı bir ürünü sizlerin sahibi olmasını sağlamakla yetineceğiz. Hamur mayalama işleminde bizlerde sadece hamur mayalama dolabı hakkında temel bilgiler bulabilirsiniz. Hamur mayalama dolabı fiyatları ile ilgili bu sayfada aradağınız yeterli bilgiye ürünler sayfasından erişebilirsiniz.

hamur mayalandırma dolabı

Hamur mayalandırma dolapları kullanım alanları börek, poğaça ve benzeri hamur işlerin mayalanması için bekleme işlemini sağlanan bu dolaplarda ortalama 40x60 cm tepsi göre yada poğaça adedini belirleyen sizlerin miktar belirlemesinde olacak tutumunuzdur. Hamur gramajlamasında imalatçının belirlediği bir büyüklüğe göre tepsilerde yer kaplamaktadır. Bu bilgiye ne kadar eklenecek hesabını yapabilirsiniz. 1 kg un ile 1 adet margarinden 30 adet poğaça çıkmaktadır. Bu bilgiyide değeri açısından dikkate alabilirsiniz. Bunun dışında hamur mayalandırma dolaplarında 34 84 alüminyum tava girişine görede hamur mayalandırma dolapları yapılmaktadır. Hamur mayalandırma dolabı Kapasite bakımından tava içlerinde sık yerleştirmede daha fazla poğaça ve börek yada simit hamurunu bekletebilirsiniz.

hamur mayalama dolabı fiyatları

Hamur mayalama dolabı ile ilgi katkısının bir emsal kattığını gördüğümüz hamur imalatında işlem adlettiğini söyleyebiliriz. hamur mayalama dolabı fiyatları belirlerken müşterimizin isteğine göre dolap alanında soğuk hava sirkilasyonu sağlayan fan ilavesi olacağı gibi soğuk havayı dolap içerisinde devamlı olarak sürdürebilen bir sistem vardır. Hamur mayalama dolabı fiyatlarına gelecek olursak sizlere en kaliteli dolap çeşitlerini ister hazır isterde özel ölçülerde üretim sürecimize katarak, beklediğiniz kaliteden daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlatan bir ürün sahibi olmanızı istemekteyiz. Hamur mayalama dolabı fiyatlarına sitemiz üzerinden bakabilirsiniz. Sitemizdeki fiyatlarımız standart ürün bilgisi dahilinde bulabilirsiniz. Özel ölçülerde bizlere sorabilirsiniz.

pizza hamur dolabı

Pizza hamur dolapları ürün çeşitliği bakımında çalışma aralıklarında diğer ürünlerden pek bir fark olmamakla beraber pizza malzemelerini ürünler üzerine serpilmesi işlemi hazırlık işlemine girdiğinden bu dolaplarda şekil itibari ile l şekline tekabül eden bir vaziyet almasına sebebiyet vermektedir. Pizza hamur dolabı yatay türde olan modelleri daha kullanış imkanı ve üzerindeki malzemeleri elinizin altında bulunması için gastronomik küvetlerin tek sıra ile yerleştirilmiştir. Konulacak malzeme çeşidine göre küvet sayısı Ölçüsü belirlenen dolaplardan oluşmaktadır. Pizza hamur dolabı ile ilgili nasıl bir dolap beklentiniz olması gerektiği bizlerin en önem verdiği direk konuların başında gelmektedir. Bu konu dahilinden detaylar için bizlerle iletişim halinde olmanız gerekmektedir.

hamur bekletme dolabı

Hamur betletmede kullanılan bu dolaplarda genelde küçük hareketli polietilen tekerler kullanılmaktadır. Hamur Bekletme dolabı hareket ettirilek arada kalan tozlarları yada temizlik içinde müşterimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hamur bekletme dolabı konulacak yerin hava sıcaklığı yüksek olduğu pişirim sahasından uzak ideal oda sıcaklığı olan yerlerde bu dolabı bulundurmanız dolabınızda randımanlı ve sıcaklık bazlı arızalara sebep vermeden rahatça çalışmasını için gereklidir. Bu durum hamur bekletme dolabınızı motor ömrünü güçlendirecektir. Hamur bekletme dolabı ile ilgili kullanımı kolay olan bu ürünlerde çarpma kapısı ister sola istersenizde sağa açılarak yapılabilmektedir. bazı dar yerlerde bu gibi küçük detaylar işlerinizin zorlaştırıcı etkisi vardır. İşlemlerinizi kolayca yapabilmeniz adına sizlere zaman kazandıracak ve buda sizi zaman kullanımında önemli avantaj kazanmanıza neden olacaktır.

hamur saklama dolabı

Bir çok hamur ustası hamur saklama dolabında kendi belirledikleri bir aralığı devamlı suret ile kullanmaya çalışmaktadırlar. Hamur Saklama dolabı ile verilecek bir bilgide motorun aldığı elektrik akımında büyük dalgalanmalar olmamasına dikkat edin. Hamur saklama dolabında devamlı bir standart dalga alanı oluşmaması motorun kendisini koruması adına termit atmasına neden olarak soğutmayı kesecektir. elektrik altyapı ile oluşabilecek arızalar müşterimizin kontrol altında olmalıdır. Bu gibi durumlarda hamur saklama dolabı ile garanti kapsamı dışına kalmasına neden olacaktır. Elektrik altyapısı ile ilgili bu sorunun halledilmemesi sonucu tamir edilen dolap kısa süre sonra tekrardan aynı arızanın olmasına neden olacak şekilde sonuçlar verecektir. Hamur saklama dolabı için bu temel uyarıya lütfen dikkate alınız. Hamur saklama dolabı ile diğer bilgi ağına ve diğer kısımdaki konular altında ele alınmaktadır. Hamur saklama dolabı fiyatları ile bilgi taleplerinizi bizlere ulaşarak değerlendirme yapabiliriz.

hamur dinlendirme dolabı fiyatları

Hamur dindirme dolabı genel işleyiş yada dolabın soğutma çalışma bakımından statik bir soğutma talep etmektedir. Kapalı alanda bekleyen hamurlar alınan soğutma ile istenilen ideal sıcaklıklarda mayalanma işlemini yapabilmektedir. Hamur dinlendirme dolabı dik tip dolap türünde ve üzerinde hava alarak çalışan dolaplardır. hamur dinlendirme dolabı radyatör ve petek temizliği haftalık peryotlarla yapılmalıdır. Hamur dinlendirme dolabı devamlı açma kapama durumlarında dışarıdan alacağı sıcak hava ile peteklerinde buzlanma yapabilmektedir. Bu buzlanma çözdürüldükten sonra tekrardan dolap çalıştırılmaya başlanmalıdır. Hamur dinlendirme dolabı fiyatları içinde ürün sayfalarından bu bilgiye erişebilirsiniz. Hamur dinlendirme dolabı fiyatlarına bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

hamur dinlendirme dolapları

Hamur dinlendirme bir uzmanlık ve deneyim meselesidir. Hamur dinlendirmeyi yaptıracak usta bunu rutin olarak her gün bir sıra halinde yapmaktadır. hamur dinlendirme dolaplarından alacağı randımanda bu esastan dolayı önemini koruyacaktır. Hamur dinlendirme dolapları kolay arıza vermeyen dolap türlerinin başında gelmektedir. Hamur dinlendirme dolapları kızaklı tavalarda üst üste gelecek şekilde bir uyum içinde üretilmektedir. Günlük olarak bekletilen hamurlar mayalama işlemi gördükten sonra pişirime hazır hale gelecektir. Hamur dinlendirme dolaplarında 1 yıl motor ve diğer aksamların 2 yıl garantisi verilmektedir. Hamur dinlendirme dolapları konusu yenilikçi bir yaklaşım sergileyen firmamız ürünleri ile her daim sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

hamur dolabı fiyatları

Hamur dolabı fiyatlar konusuna giriş yapacak olursa 3 türde dik tip dolap çeşidimiz olduğunu görmektesiniz. Hamur dolabı fiyatlarıda bu ürün çeşidine göre fiyatları farklılık gösterdiğini anlatmak isteriz. Hamur dolabında tekli, çiftli yada üç kapaklı dolap türlerini ayrılmaktadır. Hamur dolabı fiyat endekside bu ürün çeşitlerine göre belirgin bir fark ve imalat süreçlerini kapsamaktadır. Hamur dolabı fiyatları buna göre belirlenmektedir.

soğuk muhafaza dolabı

Soğuk muhafaza dolapları ilgili bu kısımda sadece hamur üzerine konu edilmiş bilgiler vardır. Soğuk muhafazada edilen dolaplar içinde hamur muhafazası sağlayacak şekilde üretilmektedir. Bu dolap türü sizlerin aradıkları dolap türü ile örtüşmektedir. Soğuk muhafazası edilen hamurlar ortalama 8 saat bekletirek pişirime hazır bir şekilde tazeliğini muhafazası bu dolaplar tarafından yapılır. Bu dolaplarda + 5 C derece soğukluk olarak ayarlandırılmaktadır. Soğuk muhafaza dolabı istenildiği taktirde sıcaklık değerleri 0 dereceye kadar imalatta düşürecek şekilde üretilebilmektedir. Soğuk muhafaza dolapları artı değerlerde soğukluklarda çalışan dolap türlerindendir.

poğaça saklama dolabı

Poğaça hamuru saklamada kullanılan bu dolapların genelde ergonomik kullanım veren tavalıklı dolapları şeklinde kapsamakta olup bu poğaça saklama dolabında çoğunlukla kullanılan tepsi 40 60 ve 34 84 şeklinde poğaça tepsilerinin girişe göre üretilmektedir. Poğaça saklama dolabı kapıları contalı olması soğukluğu muhafazasında gereklidir. Bu dolaplarda statik soğutma yani mekanik soğutma ile ürünlerin koruması sağlanmaktadır. Poğaça saklama dolabı ile detaya inilirse yani dolap hava aldığında yada daha ağır soğuklarda çalıştırıldığında buzlanma yapacaktır. Poğaça saklama dolabı sağlıklı çalışması için buzları çözdürmeniz gerekmektedir. Poğaça saklama dolabı fiyatları içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Poğaça dinlendirme dolabı

Poğaça dinlendirme dolapları çoğunlukla börekçi ve pastanelerin talep ettikleri bir üründür. Poğaça hazırlık için kullanılan bu dolaplar paslanmaz gövdeden oluşan bir yapıya sahiptirler. Poğaça dinlendirme dolapları son zamanlarda renkli saçlardanda müşterilerin istekleri doğrultusunda üretilmeye başlanmıştır. Temizlik ve seçim doğrultusunda paslanmaz giydirme yapılan dolaplar seçilebilir. Genel olarak poğaça dinlendirme dolapları tercih sebepleri bu şekilde sıralanmıştır. Poğaça dinlendirmede hamur ustasının belirlediği özelliklerde bir dolabı almak bizce o firma yada yetkilinin yapması gereklidir. işin devamlılığı açısından bu durum önem içinde görülmelidir. Poğaça dinlendirme dolabı fiyatları ve çeşitlilik bakımından aradığınız kriterleri sağlayacak türde ürünleri sitemiz dahilinde bulabilirsiniz.

poğaça bekletme dolabı

Poğaça konusunda uzun yılların verdiği deneyimi kazanan bir personel kolay yetişmemektedir. Bu iş yerlerinde ustalar yeni elamanlara iş öğretmede biraz cimrilik yapmaktadır. Çoğunlukla yerine bu iş yapacak birinin geçmesini engeleyecek şekilde bir çalışma sistemi belirlenmesi bu iste uzman bulma yada kalifiye elaman zorluğunu bir araya getirecektir. Bu gibi işletmelerde çokça yaşanmaktadır. Bir çok tanıdığımız işyerleri bu gibi nedenlerden ötürü büyük zararlar görmektedir. Bu yazılanların küçük yerlerde devamlı olarak yaşamaktadır. Bu durumu aşılması için emeğe ve insanlara verilen güvencenin sağlanması ile kurumsal bir altyapı sağlanması ile önüne geçilebilmektedir. İşte bu gibi konuda uzmanlığı gerektiren bir usta için poğaça bekletme dolabı ihtiyacı iş kolaylığı göstermesi yanında iş konusunda yarı yolda bırakmayacak şekilde üretimin devamını sağlayan poğaça bekletme dolabı gerekmektedir. Poğaça bekletme dolaplarımız hakkında kullanıcı deneyimleriniz bizlerin sizlere en iyi dolap üretmemizi sağlamakta olup sizler sadece işlerinize düşünebilirsiniz.

poğaça mayalandırma dolabı

Poğaça yapımında 1 kg un ile 1 adet margarinden 30 adet poğaça çıkarabilirsiniz. Poğaça mayalandırma dolabı ile ideal soğuklukta hamurun kabarmasını sağlayabilirsiniz. Poğaça mayalandırma dolapları dar yapılı tek kapılı modelleri olmasına karşın konulacak yerin ölçülerine görede belirlenip üretilebilmektedir. Poğaça mayalandırma dolabı için bazı kek hamur çeşitlerin mayalanması için +40 c çalışan özel dolaplarda yapılabilmektedir. Burada ürün çeşitleri bakımından zengin bir içeriğe sahip olduğunu söylemek isteriz.

Hamur dinlenme Makinası

Hamur dinlendirme makinaları sıcak yada soğuk olarak çalışan modellere sahiptir. Hamur dinlendirmede her iki ürünün ayrı bir kullanım alanı ve özelliğine sahip olarak sitemiz üzerinde sizlere sunduklarımız bilgileri değerlendirme içine alabilirsiniz. Hamur dinlendirme üzerine bu makinelerden birini kullanabilirsiniz. Hamur dinlenme makinası için bizlerden teklif isteyebilirsiniz.

hamur kabartma dolabı

Hamur türlerine kabartma işlemi farklı yapılmaktadır. Mayalı poğaçalar ve börekler için farklı, tatlı mayalı hamur çeşitleri için farklı denemelere girişmeniz gerekmektedir. hamur kabartma dolabı poğaça ve simit ve börek gibi hamurlar için soğutma gerekirken ekmek ve kek gibi hamurlar için sıcaklık gerekmektedir. Hamur ile yapacağınız işleme göre hamur kabartma dolabını sitemiz üzerinden seçebilirsiniz.

hamur muhafaza dolapları

Hamur muhafaze edecek olan pastane ve börek ustaların kullanmada işleri yapmasını sağlayacak bu üründe soğutma yapılacak tepsi yada tavaların kızaklı alanda kalmasını sağlamak olacaktır. Hamur muhafaz dolapları seçiminde motorun dışarıda çalışacak şekilde ayrı olarak soğutmayı ayrı kalacağı yerlerdende çekebilirsiniz. Hamur muhafaza dolaplarında teknik esasları içinde bakacak olursakta dolaplar bulunduğu yerdende soğutma alabilmektedir. Hamur muhafaza dolapları için müşterilerin bu dolapları konumlandıracağı yere bakılarak gerekli motor çalışma detaylarına inilerek sizle en iyi hizmeti sağlayacak dolabı sizlerin taktimine bırakmadan gerekli ekipmana uygun parçalar temin edilmelidir.

hamur soğutma dolapları

Hamur soğutma işlemi bağıl nemin %65 olduğu yerlerde çalışmaktadır. Hava sıcaklığında artışta beraber dolabın bulunduğu iklim alanı yaz aylarında yükseltiği için bu dolaplarda randımanlı soğutma almanız engellemektedir. Yaz aylarında motor çalışmasını etkiyen sıcaklıkların 30 derecelere gördüğü yerde dolap çalışması sorun teşkil edecektir. Hamur Soğutma dolaplarında bu konu dikkate alarak birde peryodik radyatör temizliği yapmanız üründen sağlıklı bir soğukluk almanızın altın kuralıdır. Hamur soğutma dolapları ve fiyatlarını yukarıda görülmektedir. Hamur soğutma dolapları ile ilgili sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

mayalı hamur dolapları

Mayalı hamur dolapları sıcak yada soğuk olan ideal olan bekletilme sahasına sahip kapalı kabinlerden oluşmaktadır. Mayalı hamur dolap seçinizde sizlerin bizlerden beklediği ürün bilgisi ve kullanım amaç belirtilmesi bizler için önem mahiyeti kazanan bir durumdur. Mayalı hamur dolap seçiminde uzmanlığımızı, kazandığımız birikimi ve deneyimlerinimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Bu konu için bizlerle görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Mayalı hamur dolapları seçim sürecinde bizlerle kondineli bir şekilde çalışabilirsiniz.

pizza hamuru dinlendirme dolabı

Pizza hamur diğer hamurlu ürünler gibi mayalanması gerekmektedir. yumuşaklığı ve pizzanın asıl lezzetini yani temilini oluşturan asıl unsur bu şekildedir. Pizza hamur dolapta çıkarınca 2 saat kadar bekleme süresi vardır. Dolapta tutulan hamuru mayasız bir şekilde kapalı kalacak şekilde 1 hafta bu dolaplarda tutabilirsiniz. Pizza hamuru dinlendirme yapabileceğiniz bu dolaplar sağlamlık bakımından kullanılan hammade nedeni fiyat değişiklik etkisi gösterebilmektedir.

soğutuculu hamur dolapları

Soğutma sistemi kullanan hamur dolapları paslanmaz çelik gövde yapıları ile ısı yalıtımı konusunda güçlü bir destek sağlamaktadır. Soğutuculu hamur dolapları poğaça imalatından hazırlanmakta olan mayalama yada dinlendirmeye istenen etkiyi başarılı bir şekilde soğutma sağlayabilmektedir. Soğutuculu hamur dolapları içerisinde sıcaklık izotorisi sayesinde sıcaklık algılıyabilmektedir.

börek dinlendirme dolabı

Dikey ya da yatay durumlu olan bu modellerde börek dinlendirme açısından bu cihaz istenilen soğutma verimi vererek sizlere önemli bir şekilde elektrik kaynak tasarrufu sağlamaktadır. Börek dinlendirme dolabı ile ilgili doğru seçimi yapmak adına bir kaç model arasında en iyi olanı değerlendirerek seçmek size kalacaktır.

mayalı hamur dolabı

Pastane ve börek salonu işletenler hamur ile uğraştıkları mutfaklarında en çok mayalı hamur dolabını kullanabilmektedirler. Günlük bir rutin iş olarak geçen bu işte dolaba tavalarda konulan poğaça hamurları alınarak yeni hazırlanan poğaça hamuru bekletilmek için yer değiştirecektir. Mayalı hamur dolabı ile ilgili bu alanda doğru bilgiler sorgu gücünün ilkeleri ile belirlenmiştir.

tavalıklı hamur dolabı

Tepsi taşıma arabalarında olduğu gibi hareketliliği olmayan bir araba şeklinde tavalık dolabın içine monte edilmiştir. Tavalıktaki hamurlar hamur dolabına dikkatli birşekilde taşınmaktadır. Poğaça tepsileri gözlerine birer birer yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme sonucunda dolabın kapağı kapatılarak poğaçaların dinlendirme işlemleri yapılmaktadır.

hamur tava dolabı

Depolama bakımından hamur tava dolabı çoğu zaman imalat aşamasında temel ihtiyaç olarak görülebilmektedir. Hamur tava dolabı birçok alternatif ile değişken türleri ve benzerleri vardır. Depolama bakımından 18 adet tava dolaba sığacak şekilde üretilmiştir. Hamur tava dolabı gövde altında izalasyonu ve soğukluğu geçirmemesi için strafor ile kapatılmıştır.

mayalı hamur buzdolabı

Mayalı hamur buzdolapları kış aylarında birinci ibredeki değerde çalıştırılmalıdır. Yaz aylarında ise soğukluk ihtiyacı artığından dolayı çalışma aralığını ayar bölümünü 3 veya 4'e sabitlemelisiniz. Mayalı hamur buzdolapları contalı kapakları sayesinde dolabın ısı alması engellenmiştir.Bunu dikkate alınız.

çift kapılı tava dolabı

Çift kapılı çarpma kapıdan oluşan bu dolaplarda kullanış bakımından elde edilebilen tüm kavramlar imalat ustası tarafından rahat çalışabileceği bir şekilde yerleştirilmesi ve ısı gören ocak gibi ve fırın benzeri yerlerden izoleli bir şekilde çalıştırılmalıdır.

poğaça imalat dolabı

Börekçiler genelde börek hamurlarından mayalanmaları için poğaça imalat dolabı içerisine tavalar vasıtasıyla yerleştirilerek bekletilmeye alırlar. Poğaça imalat dolabı içinde yerleşen tava büyük bir çoğunlukla 40'a 60 şeklinde alüminyum poğaça tepsilerinden oluşmaktadır. Poğaça imalat dolabında kullanılan temel ölçüt bunlardır.

dik tip hamur dolabı

Hamur dolapları içerisine en fazla tava girebilmesi için dik ve uzun dolaplar üretilmektedir. Dik tip hamur dolabı üzerine motor entegre edilerek motor bağlanmaktadır. Üstü açık olması kapalı alan olmaması motorun çalışmasında ısınmaya neden olan sıkışıklık olmayacağı anlamında gelmektedir. Dik tip Hamur dolabı fiyatları içinde sitemizde bulunan fiyat alanlarını kurcalayabilirsiniz.

iki kapılı hamur dolabı

Genellikle pastanelerde ve unlu mamül üreten fırınlarda bu dolaplar en çok bu gibi yerlerde kullanıldığını görebilirsiniz. İki kapılı hamur dolabı fiyatlarına yukarıda geçen ürün sayesinde ulaşabilirsiniz. iki kapılı hamur dolap çeşitleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

çift kapılı hamur tava dolabı

Tava ölçüsüne göre bu dolaplarda 2 adet çarpma kapısı vardır. Çift kapılı hamur tava dolapları boy ve derinlik bakımından 120*80 ölçülerde olabilmektedir. Çift kapılı hamur tava dolabı ihtiyacınızı karşılamaya dönük olarak bu bilgiler eklenmiştir.

depo tipi hamur dolabı

Genellikle büyüklük kapasitesi bakımından belirlenen depo tipi hamur dolabı içerisine konulan hamuru en ideal soğukluk aralığında tutarak işlem yapabilen dolaptır. Depo tipi hamur dolapları istenildiğinde tel raf ile malzeme stoklaması ya da depolaması yapılabilir. Depo Tipi hamur dolabı seçenekleri çoktur.

Poğaça Hamuru Bekletme Buzdolabı

Şu ana kadar anlatılan tüm özellikler poğaça hamuru bekletme üzerine olmaktadır. Poğaça hamuru bekletme buzdolabı sanayi tipinde sağlam ve dayanıklı bir ürünün temeli olarak görebiliriz. Poğaça hamuru bekletme buzdolabı bilgisine bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

kol böreği bekletme buzdolabı fiyatı

Çoğu zaman sabahları börekçiler tarafında en çok satılan kol böreğide bu dolaplarda bekletilme yapılmaktadır. Kol böreği bekletme buzdolabı fiyatlarına ulaşmak için uzman ekibimizle görüş lutfunda bulunabilirsiniz.

simit açma çörek bekletme buzdolabı

Börekçilerin ve pastanelerin ya da fırınların simit, açma çörek çeşitlerini bir gece önceden bu dolaplarda saklayabilirler. Simit açma çörek bekletme süresi ortalama 8 saattir. Simit açma çörek bekletme dolabı için uzman ekip arkadaşlarımız ile bilgi üzerine konuşabilirsiniz.

hamur hazırlık dolabı

Hamur işleri yapılırken veya hazırlanırken her şey nasıl yapılacağı belli bir program dahilinde yapılmaktadır. Hamur hazırlık dolapları sizlere işlerinizi kolaylaştırılma sağlaması adına üretilen standart ürünler içerisinde yer almaktadır. Hamur hazırlık dolabı elektrik tesisatı için 220 volt ev elektriği yeterlidir.

pastane hamur dolabı

Pastanelerde kullanılan hamur dolabı ile ilgili en çok merak edilen konu motor çalışma gücüdür. Pastane hamur dolabı motor gücü 0.25 Kw 1/2 HP motor özelliğine sahiptir. Pastane hamur dolabı için standart dolap durumu ele alınarak bu bilgiler yazılmıştır.

börekçi hamur dolapları

Çokça değinilen bu konuda elde ettiğiniz bilgi tamamıyla sizleri bilgi verici şekilde anlatılabiliriz. Börekçi hamur dolapları bizlerin üretim dahilinde yapmış olduğumuz ürün sınıfına girmektedir. Börekçi hamur dolabı fiyatları konusunda istenilen yeterliliği ulaşmanız adım adım izlenmelidir.

imalat Dolabı

Genel olarak pastane börekçi ya da fırınlar imalat aşamasından en gerekli olan dolap grubu imalat dolabı şeklinde bilinmektedir. Ürün detaylarına girecek olursak imalat dolabı ile ilgili ürün temel özellikleride bu konuda merak ettiklerinizin cevabı ürün sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

dik tip çift kapılı imalat dolabı

Standart olarak unlu mamul işi yapanların aradıkları en temel dolap çeşidi dik tip çift kapılı imalat dolabı şeklinde telaffuz etmektedirler. Bu dolapların kullanım ömrü ortalama 10 yıldır. Dik tip çift kapılı imalat dolabı parçaları her yerde bulunabilecek parçalar grubunda yer almaktadır.

Dik soğutucu

dik soğutucu sınıfı olarak ürün çeşitlerine gidilen bu dolaplar müşterilerin işlerini uygun olarak istenilen özellik ihtiyacı bakımından sorunsuz iş görebileceğiniz dolap çeşitlerinden biridir. Dik soğutucu fiyat isteklerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

satılık hamur dolabı

Bu gibi hamur dolapları hazır olarak bulunmamaktadır. Sipariş üzerine yapılarak satılık hamur dolabı şeklinde ifade edebiliriz. Satılık hamur dolabı sadece 0 olan ürünleri bizler de bulabilirsiniz.

hamur dolap fiyatları

Ürün çeşitliliği bakımından en çok sorulan sorulardan biri hamur dolap fiyatları sorusu gelmektedir. Hamur dolap fiyatları sitemizde açık bir şekilde müşterilere ilgili kategoride gösterilmektedir.

34 84 hamur dolabı

Hamur dolap çeşidi olan 34'e 84 tepsi kapasitesini ifade eden bir sözcüktür. Bu dolap türü tavalık ölçüsü dikkate alınarak özel olarak yapılmaktadır. 34 84 hamur dolabı dar ve eni geniş olan bir dolap türüdür.

40 60 hamur dolabı

En çok kullanılan dolap türü olan 40'a 60 hamur dolabı olarak bilinmektedir. 40'a 60 şekilli alüminyum poğaça tepsisine göre belirlenen bu dolapta en ölçülerde bir esas dikkati çekmektedir. En çok bulunan dolap türüdür.

dikey hamur dolapları

Dik tip olan hamur dolaplarına dikey hamur dolapları şeklinde bir eşleştirme yapabiliriz. Sağlamlık ve kullanım açısından uzun yıllar kullanılabilen bu yönde rutin bakımları zamanında yapılması ürünün kullanım süresini arttıracaktır.

raflı hamur dolapları

Tavalı ya da tel raflı şekilde olan bu dolapları malzeme ya da Hamur bekletimi yapılabilmektedir. Raflı hamur dolapları ile ilgili daha teknik esaslara ulaşmak için bizlerle irtibat halinde olmanız gerekmektedir.

pastane imalathane malzemeleri

Bu bölümde pastane imalathane malzemeleri içerisinde olan hamur dolapları ele alınarak sizlere Temel dikkat esasları belirlenmektedir. Pastane imalatı için gerekli olan tüm malzemeleri bizlerden temin edebilirsiniz. Pastane imalathanesinde kullanacağınız ürünleri bizlere yazarak teklif alabilirsiniz.

pastane imalat dolapları

Pastane imalat dolapları bizlerin üretim hattı dahilde tuttuğumuz en çok talep edilen dolapların içersinde yer verilmektedir. Pastane imalat dolapları ile işinizi tamamlayan yada ihtiyaç duyduğunuz bu dolaplar için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

;
2011 - 2024 Copright ® sanayitipi.com